Te koop Appartement Benidorm € 339.000,-
Licht modern appartement in het exclusieve Poniente-strand.
Het appartement biedt een overdekte garage voor een auto en een berging.
Het pand wordt volledig gemeubileerd verkocht met een zeer hoge standaard en heeft een toeristische vergunning voor vakantieverhuur.
Een nieuwe ontwikkeling in Benidorm. Een perfecte plek om te genieten van een echt mediterrane levensstijl. De nabijheid van het strand, een uitgebreide reeks voorzieningen, ruime aangelegde tuinen en de pure kwaliteit van de woningen maken deze ontwikkeling volledig uniek aan de Costa Blanca.
Er zijn meer dan 13.000 m2 gemeenschappelijke en recreatiegebieden, 3 zwembaden en 3 bubbelbaden, allemaal gelegen in een verfrissende ontspanningsruimte, compleet met een chill-out lounge met 2 bars, waarvan er een een natte bar is die is geïntegreerd in een van de zwembaden. zwembaden. Sportliefhebbers kunnen hun favoriete activiteiten uitoefenen in de fitnessruimte met Finse sauna, verwarmd zwembad ontworpen om te zwemmen en een verscheidenheid aan andere gebieden voor paddle-tennis, tennis, multisport, curling en jeu de boules.
Kinderen hebben hun eigen zwembad met waterspelletjes, naast verschillende speelzones met een boomhut, glijbanen en schommels.
De ontwikkeling biedt ook ruimte aan professionals die veel onderweg zijn, met een grote, gedeelde werkruimte en leeszaal. Er is ook een kleine bioscoop voor amusementsdoeleinden. Dus ga vanaf Alicante International Airport naar het noorden naar Benidorm, de belangrijkste toeristische hemel van de Costa Blanca en hier heb je dit unieke resort. De stranden Het Poniente-strand van Benidorm, meer dan 3 km lang, is een rustig strand met kristalhelder water en fijn, goudkleurig zand.
Golfbanen Een huis kopen in Spanje en uw vakantiehuis aan de Costa Blanca nog beter maken, dicht bij deze urbanisatie zijn er 4 prachtige golfbanen om van te genieten. Las Rejas Open Club Benidorm ligt op slechts 1 km van de ontwikkeling, en in minder dan 10 minuten kunt u 'afslaan' op een van de twee Nicklaus Design 18-holes golfbanen, terwijl u geniet van prachtige vergezichten over de baai van Benidorm.
Een nieuwe 18e professionele golfbaan in Finestrat is halverwege gebouwd en zou een herkenningspunt voor het gebied zijn. Voorzieningen Rondom de ontwikkeling zijn er natuurlijk het hele jaar door allerlei soorten diensten open, verspreid over verschillende commerciële gebieden zoals winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. Ook vlakbij (1,5 km) is het La Marina Shopping Center waar u een Carrefour, Lidl en Mercadona supermarkten, Mediamark, El Cortes Ingles Outlet, Sportcenter, Gyms en zeer binnenkort een Decathlon winkel kunt vinden!
Neem vandaag nog contact met ons op voor een persoonlijk of virtueel bezoek!
meer info