Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Alhaurín De La Torre € 800.000,-
Charmant landhuis op slechts 5 minuten rijden van Alhaurin de la Torre, een moderne en vrolijke stad, maar toch heeft het zijn traditionele erfgoed behouden, het is weg van de drukte van de kust, maar toch dichtbij genoeg om van de levensstijl van het resort te kunnen genieten als je wilt pakt je. Slechts 10 minuten van de luchthaven van Malaga en 10 minuten naar de kustlijn.
De finca omvat op de begane grond: inkomhal; volledig ingerichte keuken met ontbijthoek, wasruimte en pantry; woon / eetkamer met toegang tot een groot terras met prachtig uitzicht op de Guadalhorce-vallei; gastenbadkamer met jacuzzi en douche; drie slaapkamers waarvan twee en-suite. Kelder op tuinniveau met een grote open woonkamer, ideaal voor familiefeesten; open keuken en twee slaapkamers + een badkamer. Vloerverwarming door het hele huis en waterput onder de extra's.
Het perceel van 5000 m2 beschikt over prachtige tuinen met zwembad, barbecue, speelplaats, boomgaard met fruitbomen en kippenhok.
meer info