Te koop Middle Floor Apartment Costa Del Sol Benahavís € 552.500,-
Luxe woning, geheel gerenoveerd 2022.
Op het zuiden gelegen met panoramisch uitzicht op de eerste golflijn, met uitzicht op de Middellandse Zee en de berg La Concha, in La Quinta, de grens van Marbella / Benahavis, naast Nueva Andalucía.
Zeer dicht bij het strand met de auto, op 5 km afstand en omgeven door spectaculaire golfbanen.
De volledig gerenoveerde woning is gelegen in een particulier wooncomplex met gemeenschappelijke parkeerplaatsen, tuinen en 24-uurs bewaking met camera's. Zeer veilige omgeving en geïsoleerd van elk type lawaai en circulatie, alleen natuur rondom en golf.
Ongelooflijk uitzicht op de tuinen, de golfbaan en drie zwembaden, twee voor volwassenen en één voor kinderen. Meer dan 5000 meter groen, dat is het enige dat u in de buurt zult hebben. Open parkeerplaats voor meer dan één voertuig.
Het huis bestaat uit:
- Drie grote slaapkamers,
- Kantoor en glazen bibliotheek met kantoor twee personen,
- Grote woonkamer met geïntegreerde keuken en eiland,
- Twee moderne badkamers (een met een enorm ligbad en een met een regendouche),
- Indrukwekkende keuken, aangevuld met Miele-apparatuur en natuurlijk graniet,
- Groot terras met uitzicht dat je met open mond achterlaat,
- Berging / wasruimte in de woning,
- Vele meters om van te genieten, die u het comfort en uitzicht bieden van een zolder of penthouse, met het comfort dat het terras overdekt is door een andere verdieping.
Het heeft onder andere:
- State-of-the-art Daikin airconditioning en AAA+ categorie met onafhankelijke controle en in je mobiel van de temperatuur waarbij je het huis wilt hebben.
- Marmeren vloeren
- Designer badkamers
- 6+6+6 veiligheids- en anti-diefstal glas aan de buitenkant
- Elektrische zonwering
- Elke kamer met TV en datacontactdoos aangesloten op centrale schakelaar
- LED verlichting door het hele huis
- Alle binnenpoorten zijn magnetisch
- Gepantserde deur
- Akoestische en thermische geluidsisolatie
Ongetwijfeld de ideale plek om te wonen, wonen en werken of de beste momenten van pensioen door te brengen, omringd door 8 eersteklas golfbanen waaronder de 3 banen van het Marriott la Quinta waar het huis is geïntegreerd, Los Naranjos op 600 meter of Las Brisas op 800 meter onder vele anderen. De verhouding tussen gemeenschaps-, water- en afvalkosten is minder dan € 200 / maand. En bijdrage 500 €/jaar.
Kwaliteit versus prijs is de beste die er is in Nueva Andalucía, La Quinta en de beste wijken van Marbella.
meer info