Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Nueva Andalucía € 1.599.000,-
Uitzonderlijke luxe villa met 5 slaapkamers te koop in het hart van Nueva Andalucía.
Strategisch gelegen in Nueva Andalucía en specifiek in het hart van de golfvallei van Marbella, biedt deze moderne villa van bijna 400 m2 gebouwd en meer dan 120 m2 terrassen op een hoekperceel van meer dan 926 m2 ons alle comfort van een moderne villa en bijna directe toegang tot verschillende winkelcentra, bars, restaurants, openbare en particuliere scholen, tennisclubs en 4 prestigieuze golfbanen.
Het is een villa gebouwd met de beste materialen en ingericht met uitstekende smaak om de meest veeleisende klanten tevreden te stellen. Op de begane grond worden we begroet door een ruime woonkamer met een prachtig verhoogd plafond in de vorm van een pergola en allemaal met grote ramen die ons toegang geven tot de chill-outruimte, het zwembad en de privétuin. Op dezelfde begane grond is er een grote volledig uitgeruste keuken met een klassiek design en ook uitgerust met een eetkamer, grote werkruimtes en grote ramen. Deze keuken is ook strategisch gelegen om van daaruit het gebied van een halfoverdekte buiteneetkamer te bedienen met een buitenbarbecue en uitzicht op het zwembad en de tuin.
Het slaapgedeelte is verdeeld in drie niveaus die toegankelijk zijn via een brede trap. De hoofdslaapkamer met dressing en een grote en suite badkamer met uitzicht op de berg La Concha bevindt zich op de eerste verdieping. Op een tussenverdieping vinden we nog twee andere grote slaapkamers die een grote badkamer delen. Op een lagere verdieping is er een grote vierde slaapkamer met voldoende ruimte voor een kleine woonkamer en een bureau. In de kelder hebben we ook een vijfde slaapkamer met een "en suite" badkamer met een tweepersoonsbed voor gasten of voor de service, en een grote overdekte parkeerplaats met ruimte voor meerdere voertuigen.
Van deze villa is het de moeite waard om de perfecte harmonie tussen het leven binnen en de grote ontspanningsruimtes buiten en het prachtige zwembad op het zuiden te benadrukken, dat vele uren zon en een geweldig uitzicht op de berg La Concha garandeert.
Samenvattend, een luxe moderne villa met 5 grote slaapkamers, volledig uitgerust en ingericht voor een groot gezin en ook gelegen in een van de beste woonwijken van Marbella, op een paar minuten van niet alleen de meest exclusieve golfbanen maar ook van de beste stranden van de Costa del Sol. Ook zijn we slechts 5 minuten rijden van Puerto Banús, van verschillende internationale scholen zoals Aloha College, Swans, Colegio Laude, 10 minuten van het centrum van Marbella en 40 minuten van de internationale luchthaven van Malaga.
meer info