Te koop Middle Floor Apartment Costa Del Sol Riviera Del Sol € 245.000,-
Dit luxe appartement met 2 slaapkamers op het zuiden op de 1e verdieping met uitzicht op het zwembad en de golfbaan is gelegen in het prachtig onderhouden Milenio-complex in Riviera del Sol.
De woning bestaat uit een ruime woon/eetkamer een volledig ingerichte open keuken, 2 grote slaapkamers, 2 badkamers (1 ensuite) en een groot 22m terras.
Beide slaapkamers hebben grote inbouwkasten met spiegels en openslaande deuren naar het terras.
Het terras op het zuiden/westen biedt een prachtig open uitzicht op de prachtig onderhouden tuin en het zwembad en op de golfbaan Miraflores.
Dit appartement is hoogwaardig afgewerkt, met overal marmeren vloeren, volledig betegelde marmeren badkamers, airco (H&C), videofoon, satelliet-tv, alarm, enz.
Dit rustige complex heeft prachtige, zeer goed onderhouden tuinen met onder andere een water/vijver. Het heeft ook een groot zwembad met een bar, een fitnessruimte en een sauna. Gelegen naast de Miraflores golfclub, is het een zeer gewild complex.
Het appartement beschikt over een eigen parkeerplaats en berging.
Luchthaven Malaga 25 minuten en 3 minuten rijden naar de strandrestaurants en winkels.
meer info