Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Coín € 399.000,-
Wilt u midden in de natuur wonen?
Zodra je wakker wordt, is het eerste wat je hoort het geluid van de vogels.
Dit fantastische rustieke huis zal u onvergetelijke momenten bezorgen.
Het pand is verdeeld in drie onafhankelijke huizen op het perceel van 3.000 m2
In het hoofdhuis: Het eerste wat je zult vinden is de ingang naar een mooie keuken, functioneel en uitgerust met een eiland en ontbijtbar, gevolgd door een eettafel. De woon-eetkamer is zeer ruim en vol licht dankzij de grote raampartijen met uitzicht naar buiten. Naast twee badkamers, een met een ligbad en de andere met een douchebak. Vier slaapkamers en een klein magazijn, momenteel in gebruik als opslagplaats voor jam, verkregen uit de eigen bomen van de boerderij.
Het oorspronkelijke huis bestaat uit: een woonkamer met een open haard met toegang naar buiten, een grote keuken met een tafel en ook een uitgang naar buiten, drie slaapkamers en een badkamer.
De derde is een appartement op de tweede verdieping van het hoofdgebouw; een badkamer, woonkamer - eetkamer, een grote slaapkamer met dakraam, badkamer met douche, functionele keuken en tot slot een prachtig terras met uitzicht op het zwembad en het perceel.
Een ander klein geheimpje is de boomgaard die het pand heeft, niet alleen zijn er fruitbomen, maar het heeft ook tomatenplanten, sinaasappelbomen en zelfs kippenhokken en vijf paardenstallen.
Maar dat is niet alles, er is ook het zwembad van 12x6m, met een veranda en barbecue (ook een steenoven), zowel zonnige als schaduwrijke plekken, ideaal om van de buitenkant van deze boerderij te genieten.
Ten slotte is het uitgerust met drie zonnepanelen om het perceel te bevoorraden.
Denkt u dat eigendom ver van de samenleving staat? Je hebt het mis, op slechts 2 km van het centrum van Coín, ongeveer 15 minuten lopen.
In overeenstemming met het KB van de Junta de Andalucía 218/2005 van 11 oktober, worden de consumenten geïnformeerd dat de vermelde prijzen niet de kosten omvatten die voortvloeien uit de aankoop van onroerend goed volgens de geldende wetten (ITP, notariële kosten. enzovoort. ). Er zijn geen makelaarskosten bovenop de verkoopprijs. ".
meer info