Te koop Penthouse Costa Del Sol Marbella € 1.090.000,-
Geweldig uitzicht op zee vanuit dit duplex penthouse aan de Gold Mile, Principe Alfonso de Hohenlohe.
Een ruim penthouse overspoeld met licht, met voldoende ruimtes en met frontaal uitzicht op de Middellandse Zee. Allemaal op een bevoorrechte locatie aan de Gold Mile, op slechts een paar minuten lopen van de promenade aan zee en naar het hart van de stad, waarschijnlijk een van de weinige locaties waar je zonder auto zou kunnen overleven.
De woning is gelegen in het complex Costa Nagueles, gelegen achter de Carrefour. Ons penthouse bevindt zich op de vierde verdieping van het laatste, hogere blok, dus het uitzicht.
Met in totaal 234 m2 intern gebouwd, plus de terrassen van ongeveer 40 m2, is de moderne en doorschijnende distributie uitstekend.
Op de benedenverdieping hebben we toegang tot een brede hal die uitkomt op een grote woon- en eetkamer, met een open keuken aan de zijkant, en een aangenaam overdekt en glazen terras, een dagelijkse eetruimte waar u leuke gesprekken kunt voeren met uitzicht op de zee. Achter een deur, ook op deze verdieping, het gastenverblijf, twee mooie slaapkamers waarvan één met dressing, en een badkamer.
We hebben toegang tot de bovenste verdieping via een sierlijke witte trap. De verrassing is erg leuk, een lichte grote ruimte in L-vorm, een heerlijke studio en living, waar je het gevoel hebt even af te zonderen en aan iets creatiefs te werken... en af en toe naar het terras te gaan om wat lucht te krijgen en na te denken de zee en de berg.
Op deze verdieping vinden we de twee belangrijkste kamers, elk met een badkamer, ruim en gezellig met die schuine plafonds, en met een fantastische dressing in de hoofdkamer die ook moet worden omlijnd.
Ten slotte heeft het pand veel extra opslagruimte en wordt het verkocht met twee garageplaatsen in de overdekte parkeerplaats van hetzelfde blok.
Al met al een uitstekende woning qua ligging, uitzicht en grootte. Een zeer aantrekkelijke en veilige investering
meer info