Te koop Middle Floor Apartment Costa Del Sol Benalmadena € 220.000,-
Dit prachtige appartement met 2 slaapkamers is gelegen in de gewilde wijk Arroyo de la Miel in het centrum van Benalmadena.
Met uitzicht op zee en dubbel balkon is dit lichte en lichte appartement de perfecte plek om te ontspannen en te genieten van de zon.
Deze open leefruimte bevindt zich in uitstekende staat en beschikt over een goed uitgeruste keuken, waardoor het ideaal is voor het ontvangen van gasten. Met twee slaapkamers en een moderne badkamer is dit appartement perfect voor koppels of kleine gezinnen.
Het appartement is gunstig gelegen dicht bij alle lokale voorzieningen, waaronder bars, restaurants, winkels, vervoer en scholen, waardoor het een fantastische plek is om te wonen.
Daarnaast beschikt het complex over twee gemeenschappelijke zwembaden, ideaal voor het nemen van een verfrissende duik op warme zomerdagen, evenals parkeergelegenheid voor extra gemak.
Arroyo de la miel is een charmant kustplaatsje dat een rustige ontsnapping biedt aan de drukte van het stadsleven, maar toch gemakkelijke toegang biedt tot alle gemakken die u nodig heeft.
Met zijn prachtige stranden, parken en adembenemende uitzichten op zee is Arroyo de la miel een populaire bestemming voor zowel toeristen als inwoners.
Wonen in Benalmadena aan de Costa del Sol is voor velen een droom die uitkomt. Deze populaire bestemming biedt een warm en zonnig klimaat, een ontspannen manier van leven en een breed scala aan activiteiten en attracties om van te genieten.
Van schilderachtige kustwandelingen tot watersporten en winkelen, Benalmadena heeft het allemaal.
Of u nu op zoek bent naar een vakantiehuis of een permanent verblijf, dit appartement in Arroyo de la miel is een fantastische kans om het beste van het leven aan de kust te ervaren.
meer info