Te koop Herenhuis Costa Del Sol Nueva Andalucía € 389.000,-
Mooi halfvrijstaand herenhuis gelegen in de meest charmante gemeenschap in Nueva Andalucia, El Naranjal, beroemd om zijn kleine, schilderachtige huizen in klassieke architectuur.
Bij het betreden van het herenhuis zullen we zien dat het aan de binnenkant is opgeknapt naar een modernere standaard. Met open woonkamer en keuken op de begane grond. Hier vindt u ook een gastentoilet. Op de tweede verdieping zijn er twee ruime slaapkamers, beide met ingebouwde kasten en ensuite badkamers.
Berging met wasmachine bevindt zich direct buiten de woonkamer in de patio en er is een extra grote bergruimte op de zolder, die u bereikt via een opening in het plafond boven de trap.
Dankzij de hoekligging van de woningen heeft u van 's ochtends tot 's middags zon. Misschien een kopje koffie drinken in de ochtendzon bij de ingang, lunchen in de tuin en 's middags een glas wijn drinken op de zuidwestelijke patio achterin.
Het huis heeft de grootste tuin in de gemeenschap, 180 m², dus er is een mogelijkheid om uw eigen privézwembad te plaatsen. In de tuin vindt u een mango-, sinaasappel-, pruimen- en perenboom. Hoe geweldig is dat?
Het gemeenschappelijke zwembad heeft een groot zwembad en een kinderbad, perfect voor kinderen om in te spelen. Er is ook een tennisbaan, die slechts een paar jaar geleden is gerenoveerd.
Het huis zal zeer binnenkort opnieuw worden geverfd en er is een plan om van el Naranjal in de nabije toekomst een gated community te maken.
Als u meer wilt weten over deze woning, neem dan gerust contact met ons op.
meer info