Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Elviria € 950.000,-
Luxe villa in Elvira 2e lijn van het strand.
Spectaculaire luxe villa op 50 meter van een van de beste stranden van Marbella. Het perceel heeft 519 m2 waarvan 357 bebouwd, de rest zijn tuinen rondom het huis. Het heeft drie verdiepingen,
de belangrijkste met een hal die leidt naar een grote woonkamer met volledig uitgeruste Amerikaanse keuken, open haard en grote ramen met dubbele beglazing die uitkijken op de veranda en de tuin. We vinden ook een slaapkamer met complete badkamer en kleedkamer.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers met en suite badkamers en grote kleedkamers, twee van deze slaapkamers hebben toegang tot het terras van 40 m2 op het zuidwesten om de hele dag van de zon te genieten.
Het souterrain heeft een oppervlakte van 130 m2, verdeeld in een garage met capaciteit voor vier auto's, een wasruimte, badkamer met douche en ruime berging.
Airconditioning en domoticasysteem in alle zonwering van de woning, afgewerkt met hoogwaardige materialen.
Het is zeer goed gelegen, omgeven door tuinen en parken die de stilte en rust zo kostbaar geven, maar tegelijkertijd is het 2 minuten van restaurants, clubs en strandbars aan de voet van het strand met livemuziek.
kenmerken
Airco
Alarm
Gemeubileerd
Ingebouwde kasten
Extra badkamer
Badkamer in hoofdslaapkamer
Bar in Amerikaanse stijl
Schoorsteen
Uitgeruste keuken
Amerikaanse type keuken
Voorraadkast
Dubbel raam
Keramiek / marmeren vloer
Wasplaats
Verharde toegang
Sociaal gebied
Toeristische gebieden
Inheems bos
Nabij stedelijk gebied
Garage/garage
Tuin
Tuin
Stranden
Terras
Opslagruimte
woongebied
Parkland
meer info