Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Elviria € 3.500.000,-
Eigentijdse villa gelegen in Elviria, Marbella. Slechts 5 minuten lopen naar Nikki Beach en dicht bij alle voorzieningen.
Slaapkamers
De 8 slaapkamers met Versace-thema (voor maximaal 15 gasten) en luxe badkamers met bubbelbad, bad en douche bieden ultiem comfort en luxe. De ruime en elegante kamers met eigen badkamer zijn ontworpen met het oog op verwennerij en bieden een perfecte plek om nieuwe energie op te doen en te ontspannen na een zware dag zonnebaden of feesten tot het ochtendgloren. Grote tweepersoonsbedden en twee eenpersoonsbedden bevinden zich in verschillende kamers en er zijn kinderbedjes beschikbaar.
Zwembad
Deze prachtige villa is gebouwd op een perceel van 3000m2 met een prachtig, panoramisch uitzicht over de zee. Op een heldere dag kun je zelfs Gibraltar en Marokko aan de Noord-Afrikaanse kust zien liggen! We bieden fantastische faciliteiten, waaronder een nieuw geïnstalleerd overloopzwembad met een jacuzzi voor 10 personen, een bar aan het zwembad, een eetgedeelte buiten en ultramoderne buitenverlichting. Prachtige tuinen maken plaats voor een ruim zonneterras met weelderige bedden in Bali-stijl om in stijl van de zon te genieten.
Gemeubileerd en gedecoreerd volgens de allerhoogste normen, geeft de ruime, lichte en luchtige leefruimte een gevoel van koel, kalm en luxe met enkele eigenzinnige extra's, waaronder een dagbed, een open haard en een bar. Grote, comfortabele banken satelliet-tv maken de leefruimte tot een geweldige plek om te 'chillen'. Een volledig uitgeruste en ultramoderne keuken en eethoek geven u de vrijheid om thuis te eten. Een speelkamer met pooltafel en een fitnessruimte zijn populair bij alle leeftijdsgroepen.
Bezichtiging is een must - Perfecte kans voor investeerders met een bewezen record van 10.000 tot 20.000 euro per week. Jaarlijkse omzet circa 300.000 euro
meer info