Te koop Middle Floor Apartment Costa Del Sol San Pedro De Alcántara € 825.000,-
Locatie, locatie, locatie! Zoek niet verder – het gewilde Las Adelfas-complex is een van de meest gewilde wijken in de omgeving, en we zijn verheugd om dit charmante appartement met twee slaapkamers te presenteren, perfect gelegen in de urbanisatie.
Dit gedeeltelijk gerenoveerde huis combineert op prachtige wijze modern comfort met authentieke Andalusische stijl, waarbij de charme die Las Adelfas zo bijzonder maakt, behouden blijft.
Stap binnen in een gastvrije hal die leidt naar de ruime woonkamer met een cassettehaard – perfect voor gezellige winteravonden. Vanuit hier geven grote schuifdeuren toegang tot een eigen, L-vormig overdekt terras. Dankzij de hoekligging geniet het terras van uitstekende privacy en biedt het twee aparte gedeeltes – één om te ontspannen en één perfect om buiten te dineren.
De keuken is ruim en beschikt over een eetgedeelte plus een aparte bijkeuken/berging met een wasmachine en droger. Een geweldige ruimte voor wie van koken en gasten ontvangen houdt.
Verderop vindt u twee slaapkamers. De logeerkamer bevindt zich tegenover een complete badkamer, die tevens dienstdoet als gastentoilet. De hoofdslaapkamer is bijzonder ruim en beschikt momenteel over een slaapbank en een grote en-suite badkamer met zowel een inloopdouche als een bad, plus een raam voor natuurlijk licht en ventilatie. Vanuit de hoofdslaapkamer heeft u ook direct toegang tot het terras, waardoor er een heerlijke verbinding tussen binnen en buiten ontstaat.
Andere hoogtepunten zijn:
- Nieuw airconditioningsysteem, twee jaar geleden geïnstalleerd
- Ondergrondse parkeerplaats voor één auto
- Privé-opslagruimte, ideaal voor golfclubs, fietsen of strandspullen
Dit prachtige pand biedt comfort, karakter en een onovertroffen locatie: een zeldzame kans om een huis te bezitten in een van de populairste complexen in de omgeving.
meer info