Te koop Duplexwoning Costa Del Sol Riviera Del Sol € 330.000,-
Exclusieve aanbiedingen: twee duplexen in Riviera, Costa del Sol
Wij bieden twee aantrekkelijke duplexen te koop aan in Riviera, elk met:
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- Ruime terrassen met uitzonderlijk uitzicht op zee
- 1 parkeerplaats per unit
- Toegang tot het zwembad
- Beide units zijn voorzien van toeristenvergunningen
Deze duplexen bevinden zich in hetzelfde complex, de een boven de ander, waardoor ze ideaal zijn voor gezinnen of vrienden die samen willen investeren.
Beide eigendommen zijn in de meeste opzichten identiek, met uitzondering van de terrassen:
- Duplex 1
- 111 M2 totaal (25 m2 is buitenruimte)
- (D1): € 330.000
- Duplex 2
- 108 M2 (23 m2 is buitenruimte)
- (D2): € 350.000
Beide units worden volledig gemeubileerd verkocht en zijn voorzien van het geïnstalleerde Solarventi-systeem, dat voor frisse luchtstroom zorgt.
Momenteel worden ze gebruikt voor vakantieverhuur. U hebt de mogelijkheid om de huurovereenkomsten indien nodig voort te zetten of te annuleren.
Alle papieren zijn in orde en de eigenaar is gemotiveerd om te verkopen.
Het complex ligt in Riviera de Mijas, op slechts 15 minuten lopen van het strand, op een heuvel en biedt zowel overdag als 's nachts een adembenemend uitzicht: de glinsterende zee en de heuvels die verlicht worden door de nachtelijke hemel.
Om het pand vanaf de straat te bereiken, moet u 33 treden naar D1 nemen
Het gebouw bestaat uit vier duplexen en verderop ligt een lang zwembad dat het hele jaar door geopend is. Het is perfect om echt te zwemmen, niet zomaar even een duik te nemen. Neem gerust een ligstoel mee om van het adembenemende uitzicht te genieten.
De gemeenschapskosten bedragen € 100 per maand en de onroerendgoedbelasting bedraagt € 272 per jaar.
500 meter naar bars/restaurants
600 meter naar supermarkt
700 meter naar het strand
Dit is een exclusieve verkoop en wij hebben de sleutels. Neem contact met ons op voor meer informatie!
meer info