Te koop Bovenwoning Costa Del Sol Benahavís € 1.700.000,-
Luxe en modern appartement met 4 slaapkamers te koop in Olivos, la Quinta, Benahavís
Dit supermoderne, spectaculaire en unieke luxe appartement met 4 slaapkamers is nu te koop in Olivos, La Quinta, Benahavís. Het appartement is uitzonderlijk ruim, omdat het off-plan is gekocht en twee aparte appartementen (één met 3 slaapkamers en één met 2 slaapkamers) combineert tot één ruime woonruimte. Deze unieke indeling biedt royale kamers en een ruim terras. Het beschikt over 4 slaapkamers en 4 badkamers en biedt een perfecte combinatie van natuur, traditie en modern design. Het appartement biedt een adembenemend panoramisch uitzicht over de hele regio, inclusief de zee, golfbanen, bergen en de berg La Concha, en is op het zuiden tot zuidwesten georiënteerd voor maximale lichtinval.
Het appartement beschikt over een op maat gemaakte binnen- en buitenafwerking, innovatief ruimtegebruik met naadloze integratie van binnen en buiten, en een overvloed aan natuurlijk licht. De grote open keuken is voorzien van een kookeiland, een ontbijtbar en een aparte eethoek, aangevuld met een geïntegreerde woonkamer. De keuken is voorzien van moderne voorzieningen zoals airconditioning voor koeling en verwarming, inbouwkasten en een volledig ingerichte keuken met alle apparatuur. Het appartement beschikt tevens over 3 ondergrondse parkeerplaatsen en 2 bergingen, en is voorzien van hoogwaardige materialen zoals keramiek, hout en marmeren vloeren.
De gemeenschappelijke ruimtes van deze gated community bieden 24-uurs beveiliging, prachtig aangelegde subtropische tuinen en zwembaden voor zowel volwassenen als kinderen. De gemeenschap en de urbanisatie omvatten een hotel, restaurants, winkels, een golfbaan met academie, een wellnesscentrum met spa, een manege, boomgaarden en een meer dat een strandleven in de bergen nabootst. Real de La Quinta is het eerste project in Spanje dat het BREEAM-certificaat voor infrastructuurplanning heeft ontvangen, wat de duurzaamheidsprestaties onderstreept.
Het appartement is gunstig gelegen op slechts 10 minuten van Puerto Banús, op korte afstand van winkels, supermarkten en scholen. Een weg die momenteel wordt aangelegd, zal binnenkort een directe verbinding met Puerto Banús bieden, wat de bereikbaarheid verbetert.
meer info