Te koop Middle Floor Apartment Costa Del Sol Marbella € 650.000,-
Ontdek dit prachtige appartement op slechts een steenworp afstand van het Fontanilla-strand en de levendige boulevard van Marbella.
De woning beschikt over twee ruime slaapkamers met inbouwkasten en een eigen badkamer, evenals een ruim terras op het westen met uitzicht op de bergen, waar u heerlijk kunt genieten van de middagzon en de spectaculaire zonsondergangen van Marbella.
Bij het appartement hoort een grote ondergrondse parkeerplaats en een berging, beide inbegrepen in de prijs. Het complex beschikt over een groot zwembad en prachtige tuinen, ideaal om te genieten van het mediterrane klimaat en de levensstijl.
Bovendien beschikt het appartement over een toeristenvergunning, waardoor het een uitstekende optie is voor zowel permanente bewoning als voor vakantie- of langetermijnverhuur.
Belangrijkste kenmerken
• 125 m² bruikbare oppervlakte
• 2 slaapkamers | 2 en-suite badkamers
• Terras op het westen met uitzicht op de zonsondergang
• Parkeerplaats en berging inbegrepen
• Gemeenschappelijk zwembad en tuin
• Strandsfeer en nabijheid van het centrum van Marbella
• Toeristenvergunning
• Gemeenschapskosten: € 120/maand
meer info