Te koop Nieuwbouw Costa Del Sol Benahavís € 1.495.000,-
Nieuwbouw: Prijzen van € 1.495.000 tot € 1.495.000. [Slaapkamers: 5] [Badkamers: 5] [Bebouwde oppervlakte: 572 m2].
Deze uitzonderlijke villa, gelegen in een van de meest prestigieuze wijken, is momenteel in aanbouw en biedt een unieke kans om een stukje luxe te bezitten in de zeer gewilde wijk Benahavís/El Paraíso. De woning combineert moderne, eigentijdse architectuur met een onovertroffen locatie en is zorgvuldig ontworpen om te voldoen aan de hoogste eisen van modern wonen.
De villa, gelegen op een royaal perceel, beschikt over ruime buitenruimtes. Elk detail van deze woning is zorgvuldig uitgekozen om een sfeer van verfijning, comfort en tijdloze elegantie te creëren.
Binnenin beschikt de villa over ruime, open ruimtes, waar strakke lijnen en minimalistische esthetiek samenkomen met hoogwaardige afwerkingen en natuurlijke materialen. Een overvloed aan natuurlijk licht en een ononderbroken uitzicht over de omliggende heuvels en kustlijn. De naadloze integratie van binnen- en buitenruimtes zorgt ervoor dat u het hele jaar door van het milde mediterrane klimaat kunt genieten – ideaal om gasten te ontvangen of gewoon te ontspannen in uw eigen privé-oase.
Buiten is het huis ontworpen als een verlengstuk van het luxueuze interieur. Ruime terrassen, verzorgde tuinen en zorgvuldig ontworpen loungeplekken bieden de perfecte setting om buiten te dineren, te zonnebaden of te genieten van de zonsondergang boven de zee. Een groot infinity zwembad maakt de buitenervaring compleet en nodigt u uit om uzelf onder te dompelen in de rust van uw omgeving.
Deze villa is niet alleen een privé-retraite, maar ook strategisch gelegen. Binnen enkele minuten bereikt u diverse golfbanen van wereldklasse, gastronomische restaurants, internationale scholen en de stranden van de Middellandse Zee.
Of u nu op zoek bent naar een luxe gezinswoning of een stijlvol vakantiehuis, dit pand is een buitengewone investeringskans in een van de meest gewilde woonwijken van Zuid-Spanje.
meer info