Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Benahavís € 3.500.000,-
Nieuw gebouwde villa in eigentijds design in La Finca Jasmine - Benahavis, Marbella West
Gelegen in een afgesloten en beveiligde villawijk met clubhuis, spa en fitnessruimte, met groene mediterrane tuinen en een fantastisch panoramisch uitzicht op zee.
Moderne en eigentijdse eigendommen met organische en natuurlijke elementen die passen bij de omgeving. Onderhoudsvriendelijke tuinen en een privézwembad met toegang tot Marbella en Estepona binnen enkele minuten maken dit luxe woonproject tot een van de meest opwindende van de afgelopen jaren. De woning is verdeeld over twee verdiepingen: de begane grond en de kelder.
De ruime, open leefruimte baadt in het licht en heeft een plafondhoogte van 3,8 meter. De ruimte beschikt over een volledig ingerichte keuken, woonkamer, eetkamer en gastentoilet. Op deze verdieping, bereikbaar vanaf de weg, bevindt zich een carport met pergola.
De begane grond bestaat uit een hoofdgedeelte met een hal die leidt naar de woonkamer, met een ruime woon-/eetkamer-keuken en een toilet. Aan de ene kant van dit hoofdgedeelte bevindt zich de trap naar de open kelder en de hoofdslaapkamer met en-suite badkamer. Aan de andere kant is er een kleine hal die leidt naar twee slaapkamers en twee extra en-suite badkamers. In totaal heeft het huis vier slaapkamers en vier badkamers.
Via elektrische poorten heeft u toegang tot de villa, die beschikt over een eigen carport van 30 m2 en is omgeven door aangelegde tuinen met een prachtig privézwembad met Sukabumi-kleurige porseleinen tegels.
- Van vloer tot plafond reikende glazen ramen, waardoor de binnenruimte met de terrassen wordt geïntegreerd
- Onafhankelijke vloerverwarming aangedreven door water
- Volledig ingerichte keuken met Siemens apparatuur.
- Keramische werkbladen.
- Aangelegde mediterrane tuinen met privézwembad.
- Bticino Living-light serie of soortgelijke schakelaars en stopcontacten.
- Volledig voorzien van airconditioning (warm en koud) via verborgen leidingen.
- Elektrische vloerverwarming in badkamers.
- Voorinstallatie van huisautomatiseringssysteem-
- Keramische wandtegels van “Gran formato” (van vloer tot plafond) in de badkamers.
- 90 x 90 cm keramische porseleinen vloertegels.
- Cortizo schuiframen met thermische onderbreking en dubbel veiligheidsglas.
De woning is opgeleverd en kan vanaf januari worden bezichtigd. De oplevering vindt naar verwachting plaats in februari/maart 2026. De tekeningen zijn afkomstig van de ontwikkelaar, maar de daadwerkelijke woning kan hiervan afwijken.
meer info