Te koop Vrijstaande Villa Costa Del Sol Estepona € 1.035.000,-
Prachtige, volledig gerenoveerde Andalusische boerderij, vol charme, gelegen op het platteland maar slechts 3 km van de beste stranden, tussen Estepona en Marbella.
De urbanisatie, met slechts 32 woningen, biedt een groot zwembad, een kinderspeelplaats en een paddletennisbaan. De uitstekende locatie, op minder dan 10 minuten van San Pedro Alcántara en Estepona, en zeer dicht bij Marbella en Puerto Banús, maakt deze woning een unieke kans. Dankzij de prachtige buitenruimtes en het klimaat voelt het als thuiskomen. Een bezichtiging is ten zeerste aan te raden.
Prachtige, volledig gerenoveerde Andalusische boerderij vol charme, gelegen in het hart van het platteland, maar op slechts 3 km van de beste stranden, tussen Estepona en Marbella. Het bestaat uit een hoofdgebouw met twee slaapkamers, twee badkamers, een woonkamer met open haard, een eetkamer, een keuken en terrassen met een spectaculair uitzicht op het vruchtbare landschap van de rivier de Padrón en, in de verte, de Middellandse Zee en Gibraltar.
Het heeft een apart appartement met badkamer, open haard en kitchenette. Het kan apart gehuurd worden.
Er is ook een kleine kamer op de bovenverdieping van het huis, die momenteel als studio wordt gebruikt.
Op slechts een paar minuten afstand vindt u een supermarkt, een tankstation met een 24-uurssupermarkt en op 5 km afstand het centrum van Estepona. Maar zodra u bij het huis aankomt, bevindt u zich midden op het platteland, omgeven door stilte en hoort u alleen het gezang van vogels.
Zonder lichtvervuiling zijn de nachten een spectaculaire tijd om sterren te kijken. De zon komt op aan de linkerkant van het huis, zodat u er de hele dag van kunt genieten tot hij rechts ondergaat, terwijl u ook de aangename zeebries voelt.
Een ideale plek om te genieten van de rust van de omgeving, maar toch zeer goed verbonden met alle voorzieningen. Op het ruime terrein onder het huis zijn zeven zonnepanelen geïnstalleerd, wat resulteert in zeer lage elektriciteitsrekeningen. De tuin beschikt over een verscheidenheid aan aromatische kruiden en enkele fruitbomen.
Naast elektrische kachels zijn er in de verschillende ruimtes twee warmtepompen en een open haard met ventilatie aanwezig.
Het perceel van 3000 m² is privé, omheind en heeft een weelderige begroeiing.
De tuin is tot in de puntjes onderhouden en beschikt over een irrigatiesysteem met magneetventielen. Rondom het huis liggen diverse ruimtes, waaronder drie terrassen op verschillende niveaus.
Het wordt volledig gemeubileerd verkocht, inclusief op maat gemaakte massief grenen meubelen.
Het is een heel bijzonder klein paradijsje!
Er is een vergunning voor eerste bewoning voor vakantieverhuur.
meer info