Te koop Penthouse Duplex Costa Del Sol Las Lagunas € 335.000,-
KANS! Penthouse appartement met 4 slaapkamers en 3 badkamers in Las Lagunas de Mijas
Fantastisch groot penthouse gelegen in de wijk Doña Ermita - Las Lagunas.
De woning bevindt zich op de tweede verdieping zonder lift, maar met een brede trap voor comfortabele toegang. Verdeeld over twee verdiepingen + dakterras, beschikt het op de eerste verdieping over een grote woon-/eetkamer met open haard, een zeer ruime, volledig uitgeruste keuken met wasruimte, pantry en een tafel voor 4 personen voor het geval u liever in de keuken eet, een kamer die momenteel als kantoor wordt gebruikt, een complete badkamer en een groot balkon met tafels en stoelen.
Op de tweede verdieping hebben we toegang tot de overige kamers, waarvan er twee eenpersoonsbedden hebben en een gedeelde badkamer, en de hoofdslaapkamer met een eigen badkamer en toegang tot het eerste terras, vanwaar u toegang heeft tot het dakterras. Dit is een fantastische plek voor ontspanning en plezier die theoretisch gedeeld wordt met de eerste verdieping, maar die normaal gesproken alleen door het penthouse wordt gebruikt, omdat het een directe en comfortabelere toegang heeft. Op het dakterras, vanwaar u een prachtig 360º uitzicht heeft, vinden we een prachtige pergola, een tuintafel met stoelen, een buitenkeuken, een barbecueplek en zelfs een verplaatsbaar zwembad, ideaal voor de zomer.
Binnen is de woning voorzien van airconditioning in de keuken en woonkamer, en in alle kamers zijn diverse opbergruimtes en inbouwkasten aanwezig.
Tot slot willen we benadrukken dat het huis ideaal is voor grote gezinnen die in de buurt wonen en op zoek zijn naar comfort, gemak en een goede locatie met allerlei voorzieningen in de buurt en een ideale wegverbinding met de omgeving.
Bel nu en kom langs.
meer info